Menü

Hakkımızda

Temellerini 2020 yılında attığımız royaltur.com, 20 yılı aşkın turizm sektöründe faal olan profesyonellerinin oluşumu ile online platformda dinamik, teknolojik, yüksek kalite anlayışı, %100 müşteri memnuniyeti, turizm anlayışının günümüze uygun şekilde uyarlanması adına kurulmuştur. 
Royaltur.com olarak, en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle misafirlerimize beklediklerinin de ötesinde, bir tatil imkanı sunma misyonuyla hareket ediyoruz.
0850 707 08 44 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, yılın 365 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında tatil danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
En geniş ürün seçeneğine ve en doğru bilgiye, en uygun ödeme koşulları ile ulaşarak mükemmel bir tatil alışverişi deneyimi yaşamaya hazır olun!

Misyonumuz
Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi, yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

Temel İlkelerimiz
İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak, beklentilerinizi kurumsal yapımıza ve bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde karşılamak temel ilkelerimizin başında gelmektedir. Bu amaçla Harbiye 'de yer alan Genel Müdürlük binamızda yer alan kurumsal hizmet binamız ve profesyonel kadrolarımızla taleplerinizi yerine getirmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmekte, teknolojik alt yapımızı geliştirmekteyiz.