Menü

AMSTERDAM Anadolujet tarifeli Seferi ile 28 Ekim 2021 Hareketli 3 Gece 4 Gün1.Gün İSTANBUL – AMSTERDAM

 

06:00     İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar gidiş terminali Anadolujet Hava Yolları kontuarlarından bagaj, bilet ve biniş işlemleri .   

08:55      TK7768 sefer sayılı uçak ile Amsterdam’a hareket 11:35     

Yerel saat ile Amsterdam’a Varış .

Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam merkeze hareket .

Amsterdam Panoramik şehir turu .

Otele varis, check-in işlemleri ve serbest zaman . Amsterdam Kanal Turu ( 25 Euro) (Ulaşım ve Rehberlik)

Amsterdam Panoramik Şehir turu : Kanallar , Dam Medanı , Leidseplein, Rembrandtplein , Kraliyet sarayı , Red Light sokağı görülecek yerler arasındadır.

Amsterdam Kanal Turu : Amsterdam’ın Kuzeyin Venedik’i olarak anılmasını sağlayan kanallarda Amsterdam’a has botlar ile gerçekleştireceğimiz bu keyifli turumuzdan şehrin ikonik noktalarını , kanal boyunca sıralanmış rengarenk binalarını görebileceğiz .

2.Gün AMSTERDAM

Otelde Kahvaltı (Açık Büfe)

Marken & Volendam Turu ( 45 Euro) (Ulaşım +Rehberlik) 

Marken & Volendam Turu : Eskiden bir ada iken doldurularak yapılan bir yol ile karaya bağlanan sakin ve küçük Marken kasabası olacaktır . Bakımlı bahçelere sahip muhteşem evleri ve tahta ayakkabıları ile meşhur Marken kasabasında gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzun bir sonraki ziyaret noktası olan Volendam’a varış . Marken’e göre daha büyük bir balıkçı kasabası olan Volendam’da bakımlı ve güzel evlerin çevrelediği sokaklarda , restaurant ve kafeler ile dolu sahil yolunda gerçekleştireceğimiz gezi sonrası turumuzun sonu .

3.Gün  AMSTERDAM

Otelde Kahvaltı (Açık Büfe)

Grand Holland Turu (75 Euro) (Ulaşım+Rehberlik)

Grand Holland Turu : Den Haag(Lahey) , Rotterdam , Schevningen ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır .

4.Gün   AMSTERDAM - İSTANBUL

Otelde Kahvaltı (Açık Büfe)

Amsterdam havaalanı transferi

15:30      Anadolujet havayollarının TK7823 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket .

20:50     İstanbul Sabiha gökçen havaalanına varış ve turumuzun sonu .


Önemli Sorular;

 

1-Ziyaret etmeyi planladığınız ülkede seyahat etmeden önce neleri bilinmesi/yapılması gerekiyor?

C: Gerekli tüm gereksinimleri karşıladıklarından ve gerekli tüm belgelere sahip olduklarından emin olmalıdırlar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • En az altı ay geçerliliği olan bir pasaport.
  • Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış iki aşı ile tam olarak aşılanmak. (Ulkemizde uygulanan tum asilar gecerlidir. İkinci doz aşıdan 14 gün geçmiş olması gerekiyor.)
  • Gidis - Dönüş ucak bileti
  • En az 30.000 EUR tutarında COVID-19 tedavi kapsamına sahip sağlık sigortası satın almak.
  • Uçuştan 72 saat öncesine kadar alınmış negatif PCR testi.

2-18 yaşından küçük bir çocukla seyahat ediyorsam, 2 doz covid-19 aşısı olması gerekiyor mu?

12 yaşa kadar olan çocuklarda uçuştan 72 saat öncesine kadar negatif PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. Çoçuklarda aşı zorunluluğu bulunmamaktadır.

3- Kalkış noktamda çıkış taramasından geçmem gerekecek mi?

Şu an için Amsterdam havalimanında uygulanan bir tarama bulunmamaktadır.

4- Kendimi iyi hissetmiyorsam veya olası COVID-19 enfeksiyonundan şüpheleniyorsam ne yapmalıyım?

 

Yaptırmış olduğunuz COvid-19 sigortası ile en yakın hastaneye gitmeniz gerekmektedir.

 

Notlar:

 

Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

 

Royaltur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

 

Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Royaltur   sorumlu değildir.

 

Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

 

Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Royaltur sorumlu tutulamaz.

 

Royaltur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

 

Royaltur , yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

 

Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

 

Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

 

Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

 

Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

 

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Royaltur sorumlu tutulamaz.

 

Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

 

Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

 

Royaltur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Royaltur dan tazminat hakkı yoktur.

 

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Royaltur kesinlikle sorumlu değildir.

 

Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

 

Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Anadolujet  Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW) – Amsterdam (AMS)  – İstanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

Seçilecek otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Panoramik Amsterdam şehir turu  

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Vize ücreti (140 Euro)

Özel Seyahat sağlık sigortası (25 Euro)

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Opsiyonel turlar ve yemeklerde alınacak içecekler

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri