Menü

HALKİDİKİ & THASSOS YÜZME TURU KURBAN BAYRAMI ÖZEL

08.07.20221.Gün | İstanbul – İpsala – Thassos Adası
Siz Konuklarımızı 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 23:00 Beşiktaş Yıldız Camii, 23:30 Bakırköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ, Keşan, İpsala güzergâhını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

2.Gün | Kipi – Thassos Adası – Kavala  (Tam Gün Thassos Adasında geçirme imkânı)
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç, Gümülcine otoyolu takip edilerek Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varış. 40 dakikalık zevkli bir yolculuk sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi, antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Beach Club’a transfer ve tam gün deniz ve yüzme imkanı. (Beach girişi dahil 20 EUR ) Misafirlerimiz sahillerde denizin tadını çıkarabilir veya balıkçı lokantalarında çıtır çıtır kalamar eşliğinde leziz ege yemeklerinin tadına varabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte Thassos adasından Keramoti limanına hareket. Kavala’ya varış otelimize yerleşme.

3.Gün | Kavala-Ammalofoi-Selanik
Sabah Kahvaltı sonrası panoramik Kavala Şehir Turu sonrası Yunanistan’nın son zamanlarda yıldızı parlayan, muhteşem kumsalı, denizi ve beach clubları ile ünlü Ammolofoi’ye transfer. Deniz ve yüzme için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e yolculuk ve anlatımları eşliğinde Selanik’e varış. Panoramik şehir turu ve Atatürk’ün evini ziyaret sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Yunan Taverna turuna katılabilirler. (40 €)

4.Gün |Halkidiki - Afithos (Tam Gün Halkidiki’de geçirme imkânı)
Sabah Kahvaltı sonrası Halkidiki’ye yolculuk Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir. Halkidiki de yüzmek ve güneşlenmek için beach club da verilen serbest zaman dahilinde misafirlerimiz deniz ve güneşin tadına varabilirler. (Beach girişi dahil 20 EUR ) Akşam üzeri rehberimizin belirleyeceği saat de Halkidiki’nin en ünlü beldesi Afithos’a hareket. Afitos gezimiz ve serbest zaman sonrası Selanik’e hareket, otelimize yerleşme.

5.Gün | Selanik-Dedeağaç-İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket, İskeçe ve Gümülcine karayolu üzerinden Dedeağaç’a varış. Yüzme ve Öğlen yemeği için verilecek serbest zaman sonrası İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a seyahat… Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

 


İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda
08.07.2022 / 11.07.2022
()
4* Oteller (BB)
169.00EUR
249.00EUR
27.08.2022 / 30.08.2022
()
4* Oteller (BB)
169.00EUR
249.00EUR


* Tur hareketi minimum 10 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Katılım sayısı yetersiz olursa tur bir sonraki tarihe kaydırılabilir veya 15 Kişilik Mercedes Sprinter, 27 Kişilik Isuzu Nova , 46 Kişilik Mercedes Tourismo ve Travego araçlar ile yapılabilir.

* Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.

— Lüks otobüslerle ulaşım

— Selanik, Kavala şehir gezileri dahil

— 2 Gece Selanik, 1 Gece Kavala 4* otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama

— Türkçe rehberlik hizmeti

— Sınırlı Sayıda Su İkramı

— Schengen Vizesi

— Yurtdışı çıkış Harcı

— Extra turlar ve kişisel harcamalar

— Müze ve Ören yeri girişleri

— Şöför Bahşişleri

— Taverna Turu