Menü

MSC SEASHORE İLE KARAYİP ADALARIMSC SEASHORE ile KARAYİP ADALARI

 

04 ŞUBAT 2022 HAREKETLİ

10 Gece 11 Gün

 

 

TUR PROGRAMI

 
 

1. Gün 04.02.22

THY 77 seferi ile İstanbul Miami uçuşu

15:20

20:00

 

VARIŞ

HAREKET

 

2. Gün 05.02.22

MİAMİ,UNİTED STATES

-

17:00

 

3. Gün 06.02.22

DENİZDE SEYİR

-

-

 

4. Gün 07.02.22

SAN JUAN,PUERTO RİCO

17:00

    23:59

 

5. Gün 08.02.22

SAN JUAN,PUERTO RİCO

00:01

01:00

 

6. Gün 08.02.22

CHARLOTTE AMALİE,UNİTED STATES VİRGİN İSLAND

07:00

  14:00

 

7. Gün 09.02.22

PUERTO PLATA,DOMİNİCAN REPUBLİC

10:00

18:00

 

8. Gün 10.02.22

DENİZDE SEYİR

-

-

 

9. Gün 11.02.22

OCEAN KEY MSC MARİNE RESERVE,BAHAMAS

07:00

18:00

 

10.Gün 12.02.22

        MİAMİ,UNİTED STATES

06:00

  -

 

11.Gün 13.02.22

THY 78 seferi ile Miami İstanbul  uçuşu

21:55

17:05

 

 

 

 

 

 

 

1.Gün     İSTANBUL – MİAMİ

 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 12:20’de buluşma. Türk havayolları TK 77 sefer sayılı uçağı ile saat 15:20’de Miami’ye hareket. Yerel saat ile 20:00’de varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Miami’de ki otelimize transfer. Check in işlemlerinin ardından odalara yerleşme. Dileyen Misafirlerimiz South Beach de veya Baywatch market Place de deniz kenarında yemeklerini yiyerek renkli gece hayatına tanıklık edebilirler. Güzel bir tatile başlayacak olmanın mutluluğu ile geceleme otelimizde.

 

2.Gün      MİAMİ

 

Eğlencenin başkenti, Amerikan rüyasının mihenk taşı Miami. Otelimizde keyifli bir kahvaltının ardından sıra Miami’yi keşfetmekte. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Miami Şehir ve Yıldızlar Adası turuna katılabilirler.(120 usd)Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kubalı göçmenlerin oturdugu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası tekne ile Miami bölgesinde yaşayan ultra zenginlerin evlerinin bulunduğu adaları göreceğiz. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan, Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor ve bölge hakkında bilgi alacağız. Turumuzun bitiminde Miami limanına transfer oluyoruz. Gemimiz akşam 17.00 de Miami limanından ayrılacaktır.

 

3.Gün      DENİZDE SEYİR

 

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

 

4.Gün     SAN JUAN

 

Porto Riko’nun başkenti olan ada aynı zamanda başlıca liman merkezidir. San Juan kumarhaneleri ve güzel kumsalları ile ünlüdür. Gemimiz saat 17.00’de San Juan limanına yanaşacaktır. Gece yarısı saat 01:00’e kadar bu limanda kalacak olan gemimiz ardından Charlotte Amalie’ye doğru yol alacaktır.

 

5.Gün     CHARLOTTE AMALİE

 

Gemimiz sabah saat 07.00’de limana yanaşacaktır. Charlotte Amalie Virgin adalarının başkenti ve en büyük kentidir. Adını Charlotte Amalie of Hesse-Cassel adlı Danimarka Kralı V. Christian'ın karısından alır. Saint Thomas adasında yer alır. Altın kumsalları ile meşhur olan bu adada deniz ve kumun tadını çıkarabileceğiniz serbest zamandan sonra saat 14.00’de gemimiz limandan ayrılacaktır.

 

6.Gün     PUERTO PLATA

 

Gemimiz sabah saat 10.00 da Puerto Plata limanına yanaşacaktır. Dominik cumhuriyetini üçüncü büyük şehri ve ticaret limanıdır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ocean World Adventure Park turuna katılabilirler. (120 usd).Adada bulunan Ocean World adventure park, dünyanın en büyük insan yapımı yunus yaşam alanına sahip, Cofresí Plajı resiflerinin ortasında yer alan bir macera parkıdır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği macera parkı turuna katılıp,  akvaryumları seyretmenin yanı sıra yunuslarla yüzebilir, deniz aslanları, evcil köpek balıkları ve vatozlarla oynayabilir ve tropikal balıklı şnorkelle yüzebilirsiniz. Park ayrıca tropikal kuşlara ve kaplanlara da ev sahipliği yapmaktadır. Turumuz sonrası gemiye dönüyoruz. Gemimiz 18.00’de limandan ayrılacaktır.

 

7.Gün     DENİZDE SEYİR

 

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

 

8.Gün     OCEAN CAY MSC MARİNE RESERVE

 

Gemimiz sabah saat 07.00'de Ocean Cay limanına yanaşacak. Kesintisiz okyanus manzarası, berrak sular, mavi gökyüzü ve güneş ışıklarıyla birlikte yumuşak beyaz kumlu plajlar... Bu cennet hayali, MSC Cruises misafirlerinin Ocean Cay MSC Marine Reserve’ü ziyaret etmeleri ile gerçeğe dönecek! Sahildeki kulübenizde dinlenerek geçirdiğiniz sakin bir sabahın ardından, deniz yaşamının tüm güzelliklerini bir arada sunan bir okyanusta, renkli balıkları ve mercanları keşfetmek için şnorkel turuna çıktığınızı hayal edin... Öğleden sonranızı plaj etkinliklerine katılıp, plaj voleybolu oynamak veya hediyelik eşya alışverişi yapmakla geçirdiğinizi; güneş batmaya başladığında, huzur ve sakinliğin keyfini çıkarmak üzere, muhteşem deniz manzarası eşliğinde kokteylinizi yudumlayacağınız sahil barlarından birine gittiğinizi ve günün finalinde, geceyi yıldızların altında bir filmle noktalayarak konforlu geminize geri döndüğünüzü düşünün... Tam anlamıyla büyüleyici! Gemimiz akşam 18.00 de limandan ayrılacaktır.

 

9.Gün     MİAMİ-İSTANBUL

 

Yolculuğumuzun bu son gününde gemimiz saat 06.00'da Miami limanına yanaşıyor. Gemiden ayrılış işlemlerinin ardından saat 09:00 gibi gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüslerimiz ile Miami havalimanına transfer. Akşam uçağına kadar çok vaktimiz olduğundan bu günü geçirmemiz için sizlere önerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Saw Grass turuna katılmasıdır.(60usd) Florida'nın en büyük mall'larından biri olan Saw Grass'ta aradığınız tüm markaları bulma imkanınız olacak. daha sonra havalimanına transfer. Uçuşumuz Türk Hava Yolları TK 78 sefer sayılı uçağıyla saat 21:55’de İstanbul'a hareket.

 

10.Gün   İSTANBUL

 

Yerel saat ile 17:05’de İstanbul’a varış. Hem egzotik hem de eğlenceli geçen yolculuğumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere!

 


 

Umuma Mahsus Pasaportlar

Amerika vizesi gerekmektedir. 

 

Hizmet, Hususi, Diplomatik Pasaportlar

Amerika vizesi gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 FİYAT BİLGİLERİ

04.02.2022

 

İÇ

Bella

949 EUR 

 

Fantastica

 999 EUR

 

DIŞ

Bella

1049 EUR 

 

Fantastica

1099 EUR 

 

BLK

Bella

1149 EUR 

 

Fantastica

1199 EUR 

 

 

 

 

 

Tek Kişi Farkı (Tüm Kategorilerde)

%100 

 

Yetişkin 3. & 4. Kişi (Bella)

899 EUR 

 

Yetişkin 3. & 4. Kişi (Fantastica)

949 EUR 

 

2 yetişkin ile aynı kabinde bebek
(00-02 yaş)

420 EUR 

 
 

2 yetişkin ile aynı kabinde çocuk (02-17 yaş)

849 EUR 

 

Ankara / İzmir bağlantı uçuşu

 150 EUR

 

Havalimanı ve liman vergileri (fiyata dahil değildir)

250 EUR

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İPTAL İADE ŞARTLARI

* TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*

 

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 /

119-90 gün %30

/ 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

 

 

Notlar:

 

 • Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde ACENTE vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
 • Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden ACENTE sorumlu değildir.
 • Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde ACENTE misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.
 • Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada ve kabinde 3. ve 4. Kişi konakladığı takdirde konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.
 • Dış nedenlerden dolayı ACENTE programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tura katılımın yeterli olmaması durumunda ACENTE iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.
 • ACENTE, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır
 • ACENTE, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
 • Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
 • Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından ACENTE sorumlu değildir.
 • İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
 • Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak önerilir.
 • Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır.
 • Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Gemide EUR para birimi ve kredi kartı geçerlidir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
 • Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb. sokmak kesinlikle yasaktır.
 • Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
 • Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
 • Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 • Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
 • TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN ÜLKE / GEMİ GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

 

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 
 

*

THY ile ekonomi sınıfı İstanbul(IST) – Miami- İstanbul(IST) uçuşu

 

*

Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 8 gece tam pansiyon konaklama

 

*

Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.

 

*

 Miami’de 1 gece oda + kahvaltı bazında otel konaklaması

 

 

*

Türkçe rehberlik hizmeti(20 kişi aştığı takdirde)

 

*

Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar

 

*

Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri

 

*

Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği

 

 

Fitness

 

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN EKSTRA HİZMETLER

 
 

*

Günlük kişi başı 15 USD gemi servis ücreti (bahşişler)

 

*

Sağlık hizmetleri.

 

*

Kara turları

 

*

Güzellik merkezi ve SPA alanı

 

*

Gemideki tüm içecekler

 

*

Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)

 

*

Amerika Vize bedeli

 

*

Yurt dışı çıkış harcı

 

*

İç hat bağlantı uçuşları

 

*

Covid-19 sağlık sigortası

 

*

Liman vergileri / Havaalanı vergileri (190 EUR)