Hakkımızda


Faaliyetlerine 2019 yılında başlayan CHASE TURKEY TRAVEL TURİZM LTD STİ , Türkiye ve Uluslararası pazarlarda seyahat ve seyahat hizmetleri sunan birçok markayı bünyesinde barındırarak, turizm sektörüne uluslararası alanda katma değer sağlamaktadır.

CHASE TURKEY bünyesinde bulunan ve 2020 Yılında faaliyetlerine başlayan Royaltur, Türkiye ve Dünyanın sayılı online tur operatörlerinden biri olmayı hedeflemektedir, saygın hizmet anlayışıyla; uçak bileti, otel konaklama hizmetleri, Yurtiçi ve Dünya paket tur gezileri ve Transfer hizmetlerini kapsayan hizmet ağı ile ayrıcalıklı seyahat hizmetleri sağlamaktadır.

Gelişen çağın gereklerine uygun teknolojik altyapısı ile ayrıcalıklar sunan Royaltur seyahat ürünlerini güvenle satın almanızı sağlarken, Konusunda uzman operasyon ve destek ekibi ve 7/24 çağrı merkezi hizmet anlayışı ile münferit, kurumsal müşterilerine hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır

Royaltur, 20 yılı aşkın turizm sektöründe faal olan deneyimli profesyonellerinin oluşumu ile dinamik, teknolojik, yüksek kalite anlayışı, %100 müşteri memnuniyeti anlayışının günümüze uygun şekilde uyarlanması adına kurulmuştur. 
0850 707 08 44 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, yılın 365 günü tatil danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. En geniş ürün seçeneğine ve en doğru bilgiye, en uygun ödeme koşulları ile ulaşarak mükemmel bir tatil alışverişi deneyimi yaşatmak için sizinleyiz.

Misyonumuz
Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi, yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

Temel İlkelerimiz
İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak, beklentilerinizi kurumsal yapımıza ve bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde karşılamak temel ilkelerimizin başında gelmektedir. Bu amaçla Harbiye 'de yer alan Genel Müdürlük binamızda yer alan kurumsal hizmet binamız ve profesyonel kadrolarımızla taleplerinizi yerine getirmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmekte, teknolojik alt yapımızı geliştirmekteyiz.

Fırsatları Kaçırma!

Royal Turun birbirinden avantajlı indirimlerinden haberdar olmak ve kampanyalarını kaçırmamak için bültenimize kayıt olun...

Yeniliklerden haberdar ol!

Uçak Bileti Aranıyor...
LÜTFEN BİRKAÇ SANİYE BEKLEYİN En ideal uçuş biletini sizin için araştırıyoruz.
Otel Aranıyor...
LÜTFEN BİRKAÇ SANİYE BEKLEYİN Eşsiz tatil deneyimi için en ideal otel alternatiflerini araştırıyoruz
Tur Aranıyor...
LÜTFEN BİRKAÇ SANİYE BEKLEYİN Seyahat planınıza en uygun turları belirlemek için araştırıyoruz